„Belle” z Pięknej i Bestii w wersji Mary Neely podbija Instagrama!

Ekranizacja światowego hitu Disneya Piękna i Bestia w formie live action odbiła się niemałym echem wśród fanów wersji w pełni animowanej. Ale także wśród tych, którzy nigdy nie byli do niej przekonani wywarła wrażenie. Poza wzruszającą fabułą, na uwagę zasługują piosenki śpiewane w filmie. Utwór „Belle” w wersji Mary Neely od niedawna podbija Instagrama.

Kolejny przebój kinowy Disneya Piękna i Bestia zakorzenił się głęboko w sercach fanów wytwórni. O tym, że o owym filmie nie można zapominać, przypomniała nam Mary Neely, która kilka dni temu opublikowała na Instagramie nagranie przedstawiające jej interpretację piosenki Belle. Pięknej melodii towarzyszy oryginalny i kreatywny teledysk, który na pewno ubarwni wasz dzień.

Neely gra nie tylko Bellę, ale także pozostałych mieszkańców wioski, których spotyka na swojej drodze. Stara się dokładnie odtworzyć scenę z filmu, toteż piecze, sprząta, ma identyczną fryzurę jak Piękna. Nawet w pewnym momencie zamienia się w… świnię, ale za to wyjątkowo ładną.

Zobaczcie to koniecznie! Nie będziecie żałować. Ja nie mogłem powstrzymać wybuchów śmiechu!

Źródło: Instagram

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?