Blake Lively zastępuje Amber Heard w roli Mery na fanarcie filmu Aquaman 2

Blake Lively to kolejna po Emilii Clarke faworytka fanów i aktorka, która według fandomu mogłaby zastąpić Amber Heard w roli wojowniczki z filmu Aquaman. W sieci pojawił się fanart wizualizujący gwiazdę Green Lantern w stroju Mery.

Oczywiście, oficjalnie nie ma planów i nie są prowadzone żadne rozmowy na temat zmiany odtwórczyni roli Mery, a sama Amber Heard potwierdza, że wystąpi w sequelu Aquamana, to jednak nawrót fali sprzeciwu internautów przeciwko aktorce, która oskarżana jest o kłamstwa i przemoc domową przez byłego męża Johnny’ego Deppa oraz w 2009 roku była z tego względu już aresztowana, sprawił, że w środowiskach fanowskich zaczęto zastanawiać się, kto mógłby zastąpić Amerykankę w sequelu. Wskazywane są zaś dwie kandydatki: Emilia Clarke oraz Blake Lively. Fanarty związane z brytyjską aktorką znajdziecie TUTAJ, a grafikę z amerykańską aktorką poniżej:

blake lively mera fanart aquaman 2

fot. instagram.com/spdrmnkyxxiii

Zobacz również: QUIZ: Demoniczni bohaterowie Marvela! Rozpoznaj postacie z okazji premiery Helstrom!

Aquaman był wielkim hitem światowych kin zarabiając ponad 1,1 miliarda dolarów. Oznacza to, że film w reżyserii Jamesa Wana jest najbardziej dochodowym filmem z DC Extended Universe. Nie dziwi więc, że błyskawicznie zadecydowano o kontynuacji przygód Arthura Curry’ego oraz zaplanowaniu premiery Aquaman 2 przez wytwórnię na grudzień 2022 roku. Co więcej, ogłoszono również powstanie spin-offu o jednym z królestw Atlantydy, który zatytułowano The Trench.

Ostatnim filmem, w którym pojawiła się Blake Lively jest thriller Sekcja rytmiczna z 2020 roku. Aktorka wciela się w nim w kobietę szukającą zemsty na odpowiedzialnych za katastrofę lotniczą, w której zginęła jej rodzina.

Źródło: micky.com.au / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu 183 metry strachu

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?