Cats – Idris Elba tańczy z Taylor Swift w zakulisowym materiale filmowej wersji kultowego musicalu

Cats (pl. Koty) to filmowa adaptacja kultowego musicalu skomponowanego przez Andrew Lloyd Webbera, którą wyreżyseruje Tom Hopper (Nędznicy, Jak zostać królem). W sieci zadebiutował specjalny materiał prezentujący kulisy powstawania filmu, który również zapowiada na piątek emisję pierwszego zwiastuna.

W obsadzie musicalu znajdują się uznani aktorzy oraz muzycy amerykańscy: James Corden, Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Jennifer Hudson, Ian McKellen, Taylor Swift, Rebel Wilson oraz debiutująca w kinie baletnica Francesca Hayward. Reżyserem filmu jest Tom Hopper.

Zobacz również: Hustlers – striptizerki mszczą się na bankierach. Zwiastun filmu z Jennifer Lopez

Koty zadebiutowały na scenie w 1981 roku i stały się jednym z największych sukcesów komercyjnych w historii musicalu, który pobił w swoim czasie rekordy długości nieprzerwanego wystawiania zarówno na West Endzie, jak i na Broadwayu. Spektakl pokazywany był w ponad 50 państwach, doczekał się 19 wersji językowych i obejrzało go ponad 80 milionów osób. Historia składa się na zbiór piosenek przedstawiających klan Dachowców (Jellicle Cats).

Na świecie Cats zadebiutują pod koniec grudnia.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z „CATS – A Look Inside” (youtube.com)

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?