Chaos Walking – nowa data premiery i oficjalny klip produkcji

Film Chaos Walking niedawno, po trzech latach ciszy, otrzymał pierwszy zwiastun i datę premiery. Natomiast jak to bywa w tych trudnych czasach, nie wszystko idzie po dobrej myśli. Premiera została przesunięta, ale za to otrzymaliśmy nowy klip.

Branża filmowa w 2020 roku, cały czas stała pod znakiem zapytania, większość filmów zostało przesuniętych na następny rok. Chaos Walking nie jest wyjątkiem w tej sytuacji. Mianowice produkcja trafi do kin w marcu 2021 roku. Nie jest to tragiczna wiadomość, ale na pewno zasmuca fanów oczekujących na film już bardzo długi czas. W ramach rekompensaty otrzymaliśmy nowy klip z Tomem Hollandem i Daisy Ridley.

Zobacz również: Książę w Nowym Jorku 2 – pierwsze zdjęcia z sequelu kultowej komedii!

Chaos Walking na podstawie powieści Patricka Nessa ukazuje historię Todda Hewitta (Tom Holland), młodego chłopaka. Żył on w świecie, w którym Szum obudził u wszystkich mężczyzn zdolność czytania innym w myślach. Jest on jedynym nastolatkiem żyjącym w wiosce Prentisstown. Ale nie na długo. Dzieli go tylko miesiąc od stania się mężczyzną. Todd pewnego dnia orientuje się, że osadnicy coś przed nim ukrywają. Tajemnica ta tak przeraża chłopaka, że postanawia on uciec z wioski wraz ze swoim wiernym psem. Ścigany przez mieszkańców napotyka Violę Eade (Daisy Ridley). Jest ona ostatnią dziewczyną na świecie. Wcześniej sądzono, że wszystkie kobiety zostały zabite przez Szum. Todd i Viola wyruszają razem w podróż, która ujawni im sekrety świata.


Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Lions Gate Entertainment

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?