Fantastyczna Czwórka w kinowym uniwersum Marvela! Zapowiedziano film!

Fantastyczna Czwórka to jedna z czołowych grup komiksowego Marvela. Jej kinowa kariera jednak nigdy nie dorównała oryginałowi. W sobotę na SDCC Kevin Feige zapowiedział, iż planowany jest film z F4 z premierą w roku 2022. Na razie nieznane są jakiekolwiek szczegóły i okoliczności przyłączenia Pierwszej Rodziny Marvela do panteonu herosów MCU.

fot: materiały prasowe

Zobacz również: Oto 4. faza uniwersum MARVELA! Znamy tytuły i daty premier!

Ostatnią produkcją z udziałem Fantastycznej Czwórki była ta z 2015 roku. Film Josha Tranka z udziałem między innymi Michaela B. Jordana i Kate Mary nie odniósł jednak sukcesu, nie ciesząc się pochlebnymi opiniami ani ze strony krytyków, ani fanów. Dekadę wcześniej powstała z kolei Fantastyczna Czwórka z Jessicą Albą, Chrisem Evansem i Michaelem Chiklisem, która doczekała się sequela z udziałem Silver Surfera. Nowa Fantastyczna Czwórka ma być rebootem, podobnie zresztą jak zapowiedziany Blade.

Źródło: ScreenRant 

Dziennikarz, gitarzysta, miłośnik sztuki wszelakiej. Za autorytety stawiający sobie Alana Moore'a, Jimmy'ego Page'a i Julesa Verne. Osobnika tego można spotkać starówkach miast Rzeczypospolitej, które traktuje jak wehikuł czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?