Gucci – Jeremy Irons dołącza do obsady!

Jeremy Irons ponownie na wielkim ekranie! Dołączy on do najnowszego filmu w reżyserii Ridleya Scotta pt. „Gucci”. Zagra u boku Adam Drivera i Lady Gagi. Wcieli się w rolę ojca Maurizio Gucciego – Rodolfa.

Jeremy Irons ponownie pokaże swój wielki kunszt aktorski w najnowszym dziele Ridleya Scotta – Gucci. Zagra on rolę ojca Maurizio Gucciego – Rodolfa. Adam Driver ma się wcielić w syna Maurizio Gucciego. Obok niego będzie towarzyszyć Lady Gaga, która wcieli się w postać Patrizi Reggiani. Była ona żoną Maurizio Gucciego, która została osądzona i skazana za zrealizowanie zamachu na jego życie na terenie jego biura w 1995r. Odbyła karę 18 lat zanim została wypuszczona w 2016r.

Maurizio Gucci miał dwie córki z Reggiani, ale zostawił ją dla innej kobiety. Miała usuniętego guza mózgu, ale jej dzieci obwiniały ją za swoje czyny. Media przytoczyły mroczniejszy aspekt sensacyjnej afery przedstawiając ją jako srodze wzgardzoną Czarną Wdowę. Pierwotnie została skazana na 29 lat.

Dla aktorki jest to pierwszy projekt od momentu jej nominacji za najlepszą aktorkę pierwszoplanową w filmie Narodziny Gwiazdy z 2018r. w reżyserii Bradleya Coopera. Nie zdobyła Oscara za najlepszą aktorkę za to może się poszczycić Oscarem za najlepszą piosenkę „Shallow”.

Jeremy Irons

Fot. Jeremy Irons

Zobacz również: Twórcy Black Mirror tworzą film o 2020 roku – mamy zwiastun!

Obok Adama Drivera, Lady Gagi i Jeremiego Ironsa mają również wystąpić w filmie Jared Leto, Al Pacino, Jack Huston i Reeve Carney.

Roberto Bentivegna jest odpowiedzialny za scenariusz do filmu. Film będzie produkowany przez Ridleya i Gianninę Scott jako Scott Free Productions a także przez Kevin Walsh. Jeremy Irons niedawno wystąpił w serialu HBO Watchemen zdobywając nominację do Emmy. Aktor obecnie jest na planie produkcji filmu Munich dla stacji Netflix. Jest to adaptacja uznanej noweli Roberta Harrisa i  wciela się w rolę brytyjskiego premiera Neville’a Chamberlina.

Film ma mieć premierę 24 listopada 2021r.


Źródło: Deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?