Kobiety mafii 2 – Piotr Adamczyk w obsadzie filmu Vegi

W obsadzie filmu Kobiety mafii 2 dołączyły kolejne osoby: Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, raper Bonson i tancerka Nielle Diarra. Tradycyjnie informacje obsadowe udostępnia na swoich mediach społecznościowych reżyser Patryk Vega.

Najgłośniejszym nazwiskiem z całej czwórki jest oczywiście Piotr Adamczyk. Dla popularnego aktora nie będzie to pierwsze spotkanie z Patrykiem Vegą, gdyż panowie współpracowali już przy filmie Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć z 2012 roku, a Adamczyk wcielił się wtedy w młodego Hermanna Brunnera. Aleksandrę Grabowską zaś część widzów może kojarzyć z roli Julki Molendy w pierwszym sezonie serialu Belfer. Dla szczecińskiego rapera Damiana „Bonsona” Kowalskiego oraz tancerki Nielle Diarry będzie to debiut filmowy. Diarra prywatnie jest żoną rapera Soboty, który występował w pierwszej części oraz pojawi się w sequelu.

Zobacz również: Przegląd polskich seriali. Co pojawi się w najbliższych miesiącach?

fot. facebook/patrykvegaofficial

Kobiety mafii 2 to kontynuacja na obecną chwilę największego tegorocznego przeboju kinowego, który przyciągnął do kin ponad dwumilionową widownię. Film pokazywał z perspektywy kobiet funkcjonowanie zorganizowanych grup przestępczych.

Do swoich ról powrócą: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Aleksandra Popławska, Sobota i Janusz Chabior.  Oprócz Adamczyka, Grabowskiej, Bonsona i Nielle Diarry, nowymi nabytkami w obsadzie są również: Krzysztof Czeczot, Michał Karmowski, Patryk Pniewski, Amin Bensalem i mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk.

Premiera sequela wyznaczona jest na 22 lutego 2019 roku.

Źródło: facebook/PatrykVegaofficial / ilustracja wprowadzenia: fot. Monika Zielska

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?