Koma – nowy zwiastun spektakularnego rosyjskiego science-fiction!

Koma to powstająca od 2016 roku rosyjska superprodukcja science-fiction, której zapowiedź trzy lata temu zrobiła furorę w Internecie. Teraz w sieci zadebiutował trzeci i finalny zwiastun filmu!

Intencją produkcji jest przedstawienie za pomocą konwencji science-fiction, tego co rozgrywa się umyśle osoby pogrążonej w głębokiej śpiączce. Konkretnie zaś opowie o młodym i utalentowanym architekcie, który po tajemniczym wypadku trafia do dziwnego świata częściowo przypominającego rzeczywistość, bowiem nie obowiązują w nim żadne prawa fizyki. Bohater filmu będzie musiał nauczyć się zasad tego miejsca oraz znaleźć wyjście powrotne do świata realnego.

Zobacz również: Wiatr ze wschodu. Rosyjskie blockbustery nadciągają

koma film 2019

fot. materiały prasowe

Reżyserem projektu wyprodukowanego przez Sarika Andreasyana (Guardians: misja superbohaterów) jest Nikita Argunov. W głównych rolach pojawią się Rinal Mukhametov, Anton Pampushnyy, Lyubov Aksyonova i Aleksey Serebryakov.

Koma zadebiutuje w rosyjskich kinach 14 listopada.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?