Koty ze szczerym zwiastunem!

I kolejny nie do końca udany film dostał się w łapy bezlitosnej ekipy ze Screen Junkies.

Tym razem padło na Koty, zmasakrowany musical bazujący na hicie sprzed lat. Trzeba przyznać, że wideo w dość pomysłowy sposób ukazuje bolączki produkcji.

Zobacz również: Koty – recenzja filmu. Te koty nie spadają na cztery łapy!

Koty zadebiutowały na scenie w 1981 roku i stały się jednym z największych sukcesów komercyjnych w historii musicalu, który pobił w swoim czasie rekordy długości nieprzerwanego wystawiania zarówno na West Endzie, jak i na Broadwayu. Spektakl pokazywany był w ponad 50 państwach, doczekał się 19 wersji językowych i obejrzało go ponad 80 milionów osób. Historia składa się na zbiór piosenek przedstawiających klan Dachowców (Jellicle Cats).

W obsadzie ubiegłorocznego musicalu znajdują się zaś uznani aktorzy oraz muzycy amerykańscy: James Corden, Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Jennifer Hudson, Ian McKellen, Taylor Swift, Rebel Wilson oraz debiutująca w kinie baletnica Francesca Hayward. Reżyserem filmu jest Tom Hopper.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?