Król wyjęty spod prawa – oto drugi zwiastun produkcji!

Szymon Góraj, 26 października 2018

Pojawiło się kolejne obszerne wideo, na którym możemy zobaczyć nowe sceny Króla wyjętego spod prawa widowiska platformy Netflix.

Zobacz również: Król wyjęty spod prawa – recenzja historycznej superprodukcji Netflixa z Chrisem Pinem

W produkcji mamy zobaczyć jak szkocki król wyrzeka się swoich przywilejów i wraz z rodakami staje do walki w wojnie z Anglikami, przeciwstawia się kościołowi katolickiemu, twardą ręką trzyma szkocką szlachtę i zbiera liczną armię, aby ostatecznie wyprzeć ze swoich ziem wojska króla Edwarda II. W filmie ma nie zabraknąć również wątku miłosnego między Robertem a Elizabeth de Burgh, jego żoną. Tak więc w produkcja Netflixa ma również ukazać dalsze losy Szkocji po śmierci Williama Wallace’a.

Scenariusz do filmu Król wyjęty spod prawa przygotował Bash Doran (The Looming Tower). Nowa wersja filmu ukaże się 17 października na London Film Festival, poprzedzając premierę na platformie Netflix 9 listopada.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Król wyjęty spod prawa

Szymon Góraj Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdjęcie okładkowe wpisu: Kogo zagra Sebastian Stan w Batman 2? Nowa rola potwierdzona

Kogo zagra Sebastian Stan w Batman 2? Nowa rola potwierdzona

Jedno zdjęcie wystarczyło, by wśród fanów Batmana ponownie rozgorzała dyskusja o obsadzie Batman Part II. Sebastian Stan pokazał się w zupełnie nowym wizerunku, a Internet błyskawicznie zaczął spekulować, czy aktor zdradził właśnie, w kogo wcieli się w filmie Matta Reevesa.

Mikołaj Lipkowski, 7 lipca 2026

moviesroom.pl

Jest Was już ponad 115.000! Obserwuj @moviesroom.pl największy profil z ciekawostkami filmowymi. Zapraszają Tom Rewers i redakcja MR🎬