Lady Gaga wystąpi z Bradem Pittem w filmie Bullet Train

Lady Gaga dołączyła właśnie do obsady filmu Bullet Train. W dreszczowcu zagra także Brad Pitt. Reżyserem produkcji jest znany z drugiej części Deadpoola David Leitch.

Lady Gaga podpisała kontrakt na występ w thrillerze sensacyjnym Bullet TrainScenariusz filmu oparto na książce Maria Beetle autorstwa japońskiego pisarza Kotaro Isaka. Fabuła opowiada o podróżujących pociągiem zabójcach, których dzielą sprzeczne interesy. Nie wiadomo czy Lady Gaga zagra jednego z morderców. Obecnie twórcy utrzymują w tajemnicy szczegóły jej roli. Najprawdopodobniej będzie to jednak kreacja drugoplanowa.

W filmie będziemy mogli oglądać również między innymi: Joeya Kinga, Aarona Taylora-Johnsona, Zazie Beets i Briana Tyree Henry’ego.

Zobacz również: Oto setna reklama świąteczna Coca-Coli! Taika Waititi twórcą wzruszającej historii!

Dorobek aktorski Lady Gagi systematycznie się powiększa. W planach oprócz występu w Bullet Train jest także udział w produkcji Ridleya Scotta, Gucci. Na planie tej drugiej realizacji spotka się z takimi sławami ekranu jak Al Pacino i Robert de Niro.

Poprzedni film piosenkarki okazał się sporym sukcesem. Za swoją kreację otrzymała nominację do Oscara w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Musiała jednak uznać wyższość Olivii Colman. Zobaczymy, czy rola w najnowszym filmie Davida Leitcha również zyska uznanie krytyków.


Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?