Liga Sprawiedliwości – Deathstroke w Snyder Cut? Kolejny aktor przy dokrętkach

Ostatnio pojawiła się sensacyjna wieść o pojawieniu się na planie dokrętek Jareda Leto. Ale najwyraźniej to nie wszystko.

Dotąd jedyny raz Joe Manganiello pojawił się przy napisach końcowych Ligi Sprawiedliwości. Warto jednak zaznaczyć, że nakręcenie tej sceny nie było robotą Zacka Snydera. Wygląda więc na to, że w specjalnej wersji filmu Deathstroke pojawi się ze scenami, które przygotował macierzysty reżyser produkcji. Za jakiś czas zapewne dowiemy się o szczegółach.

Deathstroke liga

Fot. Materiały prasowe

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Mam wrażenie, że te wszystkie dokrętki z nowymi postaciami to próba stworzenia epickiej walki rodem z Avengers: Endgame.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?