Liga Sprawiedliwości Snyder Cut – Deathstroke ujawniony na nowym zdjęciu

Liga Sprawiedliwości Snyder Cut szykuje dla fanów prawdziwą ucztę powrotu bohaterów. Coraz więcej postaci z uniwersum DC pojawi się w odświeżonej wersji z 2017r. Wpierw zapowiedziano powrót Jokera Jared Leto a teraz Joe Manganiello ujawnia pierwsze spojrzenie na Knightmare Deathstroke’a.

Liga Sprawiedliwości Snyder Cut prezentuje wersję Knightmare Deathstroka na najnowszym zdjęciu. Śledząc wszystkie nowości, które reżyser Zack Snyder wypuszcza ze swojego słynnego wydania, fani z zapałem czekają na każdy zbitek informacji jaki mogą uzyskać na temat tego długo wyczekiwanego filmu. Wizja Zacka Snydera ma się drastycznie różnić od wersji kinowej, która została zmodyfikowana i nadzorowana przez Jossa Whedona.

W celu ukończenia Ligi Sprawiedliwości, Snyder dokonuje dodatkowch ujęć z różnymi gwiazdami z filmu, uwzględniając Bena Afflecka i Raya Fishera. Dokrętki również miały zadziwiające dodania w postaci obecności Jareda Leto (w roli Jokera) oraz Joe Manganiello. Ten ostatni zagrał Slade’a Wilsona aka Deathstroke. W kinowej wersji Ligi Sprawiedliwości mieliśmy przyjemność oglądania go w scenie po napisach. Jego obecność pośród dokrętek w Snyder Cut potwierdza, że ma inną rolę tym razem i fani otrzymali tego lekki urywek.

W social mediach, Manganiello podzielił się nowym zdjęciem jego postaci Deathstroke’a. Obraz ten pochodzi z linii czasowej, którą Snyder po raz pierwszy pokazał w Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości. Tym razem można dostrzec inną fryzurę. Manganiello również dodał nieco nęcące ujęcie oraz stwierdzenie, możliwie sugerujące czego można się spodziewać po jego postaci Deathstroke’a.

„Bohaterowie i złoczyńcy mogą odłożyć różnice na bok w istotnej sprawie…”

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – Snyder zaprezentował pierwotny wygląd Steppenwolfa

Wiele lat temu, Deathstroke grany przez Manganiello był gotowy do zagrania większej roli w DCEU. Swego czasu był plan na stworzenie solowego filmu o przygodach Deathstroke’a, jednakże poszły one w niepamięć zwłaszcza, gdy Warner Bros. namawiał do restrukturyzacji franczyzy. W wyniku tego, fani zastanawiali się czy Manganiello kiedykolwiek w ogóle dostanie szansę zagrania złoczyńcy. Wraz z zaangażowaniem aktora w projekt Zacka Snydera, wygląda na to, że Deathstorke może dostać nową filmową przyszłość. Oczywiście, nic poza oryginalnymi planem DCEU i Ligą Sprawiedliwości nie jest pewne, więc fani powinni jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Niemniej jednak obecność Deathstroke’a w alternatywnej apokaliptycznej przyszłości Knightmare pokazuje jak bardzo wizja Snydera różni się tej od Whedona. Snyder wcześniej wspominał, że Liga Sprawiedliwości będzie zawierać ponad dwie godziny niewidzianych wcześniej materiałów. Jest to idealna możliwość dla fanów, którzy byli zawiedzeni poprzednią wersją.

Liga Sprawiedliwości Snyder Cut zadebiutuje w przyszłym roku na HBO MAX. W międzyczasie należy oczekiwać na więcej informacji ujawnionych od obsady i ekipy.


Źródło: Twitter, Screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe.

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?