Mamma Mia! 3 – Judy Craymer zapowiada kontynuację

Jedna z producentów Mamma Mia! i Mamma Mia! Here We Go Again, Judy Craymer, zapowiedziała trzecią część filmu z Meryl Streep i Amandą Seyfried.

Mamma Mia! 3 może być już w drodze z zupełnie nową muzyką od ABBY. Oryginalny musical filmowy Mamma Mia! został oparty na scenicznej produkcji o jednakowym tytule, w którym wykorzystano utwory wspomnianego zespołu. Mimo że filmowa wersja otrzymała niskie noty od krytyków, to widzowie na całym świecie pokochali ją całym sercem. Natomiast kontynuacja hitu, Mamma Mia! Here We Go Again, przypadła do gustu zarówno recenzentom jak i fanom. Teraz wygląda na to, że możemy wyczekiwać kolejnej części.

W wywiadzie dla Daily Mail, Judy Craymer, która pracowała nad oryginalną ścieżką dźwiękową i obiema adaptacjami filmowymi, ujawniła, że: To musi być trylogia.

Dodała jeszcze, że pomysł na kontynuację kultowego już filmu przyszedł jej jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa. Judy twierdzi, iż Universal Pictures, wytwórnia odpowiadająca za Mamma Mia! oraz sequel, chce trzeciej części i prędzej czy później dojdzie do jej realizacji.

Producentka wyznała, że zamierza po raz kolejny użyć kultowych hitów ABBY, ale także utworów Benny’ego Andersona i Bjorna Ulvaeusa.


Źródło: www.dailymail.co.uk

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?