Michael J. Fox powraca do roli Marty’ego McFly i ostrzega przed 2020 rokiem w zapowiedzi piosenki Lil Nas X

Michael J. Fox powrócił do kultowej roli Marty’ego McFly z Powrotu do przeszłości! Jest to jednorazowy występ aktora, który pojawił się gościnnie w zapowiedzi teledysku rapera Lil Nas X.

Podczas meczu footballu amerykańskiego pomiędzy Tampa Bay Buccaneers (gospodarze) i New Orleans Saints (goście) pokazano trailer nowej piosenki rapera Lil Nas X. Fabuła osadzona jest na Dzikim Zachodzie i występuje w nim Michael J. Fox, co oczywiście nawiązuje do trzeciej części Powrotu do przyszłości. Kanadyjski aktor pojawia się dopierow w ostatniej scenie zwiastuna i ostrzega Lil Nas X przed podróżą w czasie do obecnego roku, który ze względu na pandemię koronawirusa nie jest zbyt przyjemnym miejscem dla podróżników w czasie:

Cokolwiek zrobisz Nas, nie leć do 2020!

Raper umiejętnie wykorzystał żart krążący od jakiegoś czasu po Internecie, nawiązujący właśnie do trylogii Zemeckisa. Jego utwór ukaże się 13 grudnia, a jaka może być lepsza zapowiedź niż wykorzystanie klasycznego filmu i motywu Świąt Bożego Narodzenia?

Zobacz również: Quebonafide: Romantic Psycho Film albo jak woli Que „historia zblazowanego rapera” – recenzja dokumentu

Michaela J. Foxa nie widzieliśmy w żadnym filmie od 2014 roku, ale pojawia się epizodycznie w niewielkich rolach serialowych (Designatet Survivor, The Good Fight). Jest to spowodowane postępującą chorobą Parkinsona, przez którą aktor ma problemy z pamięcią oraz mówieniem.

Dlatego też powrót Kanadyjczyka do roli kultowej postaci z serii Powrót do przyszłości w zwiastunie utworu rapera jest jedyną okazją, by po latach spotkać Marty’ego McFly.


Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Lil Nas X – The origins of „Holiday”

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?