Advertisement
Advertisement

Wonder Woman 1984 – pojawiły się pierwsze recenzje! Mamy rozczarowanie?

I stało się. W Boże Narodzenie Wonder Woman 1984 pojawiła się w kinach oraz na HBO Max. Pisaliśmy już o niezłym (jak na obecny okres) wyniku w box office, skupmy się teraz nieco na recenzjach.

A pod tym względem filmowi Patty Jenkins daleko do wyników z pierwszej odsłony. Na Rotten Tomatoes produkcja zgromadziło 65% pozytywnych recenzji, co może nie jest zupełną katastrofą, ale zdecydowanie pewnym rozczarowaniem. W głównej mierze skrytykowano chaotyczny scenariusz, w którym Gal Gadot jako tytułowa bohaterka nie zawsze zwycięsko stara się wyjść na prostą. Reżyserka tym razem miała przegrać z fabułą efektownego, choć niezgrabnie pociętego filmu. Nie brak głosów, którym choć podobała się produkcja, przyznaje, że poszczególne wątki są zbyt upchnięte i lepiej by to wyglądało, gdyby podzielono ją na dwie oddzielne części.

Zobacz również: Wonder Woman 1984 najlepiej zarabiającym filmem?

Opis: Nowy film o Dianie Prince rozgrywa się w 1984 roku, podczas zimnej wojny, Diana wchodzi w konflikt z dwoma groźnymi wrogami – biznesmenem medialnym Maxwellem Lordem i przyjaciółką, która stała się wrogiem, Barbarą Minervą / Cheetah, jednocześnie ponownie łącząc się ze swoją miłością, Steve’em Trevorem.

Polska premiera kinowa Wonder Woman 1984 planowana jest na 22 stycznia 2021 roku.

Źródło: Rotten Tomatoes / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pctures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?