Advertisement
Advertisement

Zwiastun Czarnej Wdowy bije rekordy pod względem wyświetleń

Trzeci zwiastun Czarnej Wdowy bije rekordy oglądalności poprzedniego zwiastuna Marvel Cinematic Universe, przekraczając 70 milionów wyświetleń w ciągu 24 godzin.

Oglądalność zwiastunów między kolejnymi zwykle spada, ale Czarna Wdowa okazała się wyjątkiem. Trzeci zwiastun uzyskał ponad 70 milionów wyświetleń w ciągu 24 godzin, podczas gdy drugi uzyskał 57 milionów wyświetleń. Zwiastun MCU pobił także rekordy Czarnej Pantery, WandaVision i Lokiego.

W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery Czarna Pantera uzyskała 48 milionów wyświetleń zwiastunów, przy czym WandaVision przyciągnął 53 miliony wyświetleń, a Loki – 36 milionów wyświetleń.

Zobacz również: Loki – nowy zwiastun serialu Disney+ trafił do sieci!

Trzeci zwiastun Czarnej Wdowy przedstawił historię Natashy Romanoff, używając klipów z innych filmów MCU prowadzących do jej śmierci w Avengers: Koniec Gry. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach z Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów i zapewni widzom wgląd w historię Czarnej Wdowy, w tym jej szkolenie w Czerwonym Pokoju i jej relacje z rodziną niezwiązaną z krwią.

Zobacz również: Czarna Wdowa – Olga Kurylenko pojawi się w filmie?

Czarna Wdowa to 24. film należący do Kinowego Uniwersum Marvela oraz jedna z produkcji zrealizowanych w ramach tzw. IV Fazy MCU. Film rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Opowie historię Natashy Romanoff, która z jednej strony ścigana jest przez amerykański rząd, a z drugiej strony musi stanąć w szranki ze złoczyńcą znanym jako Taskmaster.

Za reżyserię komiksowej superprodukcji wchodzącej w skład MCU odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Jac Schaeffer i Ned Benson. W tytułową rolę wcieli się Scarlett Johansson, a obok niej w głównych rolach wystąpią: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff. W Czarnej Wdowie wystąpi również Ray Winstone, William Hurt.

Premiera 9 lipca w kinach i na Disney+.


Źródło: CBR, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?