Prawdziwy Park Jurajski w Japonii już w przyszłym roku?

Jeśli oglądając kiedyś którąś z części Parku Jurajskiego, bądź ubiegłoroczne Jurassic World marzyliście, aby kiedyś samemu móc odwiedzić podobną atrakcje, mamy wiadomość, która może Was zainteresować. Otóż Japończycy planują coś na kształt parku rozrywki z filmu Spielberga stworzyć. I to już w przyszłym roku!

Zobacz również: Jurassic World 2 – znamy dokładną datę rozpoczęcia zdjęć!

Oczywiście powstanie Dinozaurów we wspomnianym miejscu nie będzie związane z żadnymi modyfikacjam genetycznymi, a dinozaury będą stworzonymi z włókna węglowego malowanymi robotami, stylizowanymi na te które oglądaliśmy w filmach. Pomysłodawcą parku jest japoński przedsiębiorca, Kazuya Kanemaru, który ma nadzieje, że fundusze na projekt uda mu się uzyskać już w przyszłym roku. Podczas targów w Tokio zaprezentował on filmik, jak stworzony w taki sposób Tyrranosaurus rex wygląda. Film ten możecie zobaczyć poniżej:

https://youtu.be/PadUxn3mxS4

Nie jest to pierwsza próba stworzenia parku w prawdziwym życiu, bo w 2014 roku otwarto park nazwany Palmersaurus w Australii, jednak tam dinozaury wyglądają dużo mnie autentycznie, dlatego nie jest on takim sukcesem jakiego się spodziewano. Jak wygląda to australijskie przedsięwziecie, możecie zobaczyć w filmie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=ZNHCk3aUixY

źródło: independent.co.uk / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?