Tom Hiddleston nie wierzy, że wciąż gra Lokiego

Dziesięć lat po pierwszym pojawieniu się w Thorze, Tom Hiddleston nadal gra Lokiego Laufeysona. Pojawił się już jako asgardyjski bóg w sześciu filmach z Marvel Studios. W ciągu kilku tygodni dostanie swój własny serial na Disney+.

Mimo że stał się ukochaną postacią MCU, Hiddleston powiedział, że nie może uwierzyć, że nadal gra Boga Oszustwa.

To naprawdę ekscytujące. Nie mogę uwierzyć, że wciąż gram tę postać. Jestem wręcz zaszczycony. On stał się ogromną częścią mnie. Zdałem sobie sprawę, że grałem go przez ćwierć mojego życia. Wspaniałe jest to, że otaczali mnie niesamowici ludzie, nowi ludzie, jak Gugu [Mbatha-Raw], Wunmi [Mosaku], Richard E. Grant i Owen Wils.

Oczywiście Hiddleston nie mógł rozmawiać o fabule – ani czymkolwiek, tak naprawdę – w sprawie Lokiego. Jak widać Tom jest bardzo związany ze swoją postacią.

Zobacz również: Loki – Co kryje przed nami zwiastun?

Loki opowiadać będzie o znanym każdemu sympatykowi MCU antybohaterze z innej linii czasowej – tej, w której nie przeszedł wewnętrznej przemiany prowadzącej przez kolejne filmy z serii Thor aż do tragicznego końca w Infinity War. Obok Toma Hiddelstone’a w roli Lokiego zobaczymy w obsadzie takie nazwiska jak: Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw i Sasha Lane. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron. Za reżyserię odpowiada Kate Herron.

Pierwszy sezon liczyć będzie 6 odcinków. Amerykańska produkcja należeć będzie do IV fazy MCU. Premiera 11 czerwca 2021 roku.


Źródło: ComicBook, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Thor: Ragnarok

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?