Ruszają nominacje do Nagrody Steam!

Cokolwiek myśli się o Steamie – a opinie są w końcu niesamowicie różnorodne – jego właściciele wpadają co najmniej od czasu do czasu na ciekawe pomysły. Tym razem sprezentowali swoim użytkownikom możliwość wybrania swoich faworytów w 8 kategoriach nowo utworzonego plebiscytu – Nagrody Steam!

Oto zaś rzeczone kategorie:

Próba czasu – jak można się domyślić, to nagroda dla gry, która pomimo upływających lat wciąż na nowo przyciąga swoich fanów.

Wcale nie płaczę, coś mi wpadło do oka – tu z kolei wybiera się pozycję najmocniej chwytającą za serce, przynoszącą najwięcej nieoczekiwanych wzruszeń.

Jeszcze 5 minut – tutaj także sytuacja jest raczej jasna. Mowa o grze, która w największym stopniu skróca nam czas snu, bo chcemy jak najdłużej przy niej posiedzieć.

Łooooo, stary! – czyli element danej gry, który nas najmocniej zaskoczył, zaszokował. Może to był niesamowity zwrot akcji bądź po prostu sama otoczka danej gry.

Złoczyńca, którego trzeba przytulić – czy musimy tutaj coś dodawać…?

Gra w grze – czyli innymi słowy, minigra. W kategorii tej wygra pozycja, która w tym elemencie przeważa nad resztą.

Według mnie ta gra była fajna, zanim wygrała nagrodę – dziełko, które swojego sukcesu nie wykuło na zakrojonej na szeroką skalę kampanii reklamowej, lecz na popularności wśród graczy, którzy polecają ją sobie nawzajem. Wyraźnie zatem jest to kategoria dla mniejszych produkcji.

Najlepsze wykorzystanie zwierzęcia hodowlanego – Proste. Gra dająca najwięcej frajdy z ukazanych w niej zwięrząt hodowlanych.

Dodatkowo, można zostać członkiem Komitetu Nominacji Nagród Steam. Należy wykonać kilka zadań – nominowanie gier do każdej kategorii, zagranie w nominowaną grę oraz napisanie recenzji wybranego faworyta. Jeżeli nam się to uda, otrzymujemy możliwość dania propozycji wymyślenia nowej kategorii i nominacji – co daje nam tym samym bonusową, otwartą kategorię:

Nie pomyśleliśmy o wszystkim – zgłoszenia zostaną ocenione przez starszych członków Komitetu.

Aby nominować daną grę, wystarczy wejść do sklepu Steam nacisnąć na przycisk Nominuj tę grę do nagrody. Atrakcja zaplanowana jest na grudzień 2016. To, oraz wiecej informacji, otrzymacie na stronie steampowered.com.

Podoba Wam się ta inicjatywa?

Źródło: steampowered.com/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?