Aktualizacje Bethesdy na konsolach nowej generacji

Gracze, którzy posiadają lub zakupią kopię tych gier na Xbox One lub PlayStation 4, będą mogli zaktualizować ją odpowiednio do wersji Xbox Series X i PlayStation 5, kiedy tylko wersje te zostaną udostępnione. Dodatkowo, nasze zespoły ciężko pracują nad tym, aby oba tytuły wspierały kompatybilność wsteczną przy uruchamianiu nowych konsol.

W nadchodzących tygodniach i miesiącach będziemy udostępniać więcej informacji o The Elder Scrolls Online i DOOM Eternal na Xbox Series X i PlayStation 5, w tym spodziewane okna premierowe i listę usprawnień. Choć póki co nie mamy jeszcze informacji o pozostałym katalogu naszych tytułów, możemy zapewnić, że robimy wszystko, aby dostarczyć bezpłatne aktualizacje dla posiadaczy istniejących tytułów Bethesdy, które przeniesiemy na następną generację konsol.

Na koniec, zapraszamy pod adres twitch.tv./Bethesda w trakcie QuakeCon At Home, w dniach 7-9 sierpnia, aby sprawdzić najnowsze informacje o tytułach Bethesdy.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?