Halo udostępnia obrazek związany z Mario! Zapowiada się crossover?

Halo to gra stworzona przez Microsoft, natomiast postać Mario – twarz Nintendo. Czyżby zapowiadała się współpraca między tymi markami?

Na Instagramie gry Halo, pojawił się nowy post, który przedstawia kultowego, wąsatego hydraulika w stroju żołnierza z gry Microsoftu. Post wywołał pogłoski, że Xbox może chcieć współpracować z Nintendo w najbliższej przyszłości. Dodatkowo po wywiadzie z Philem Spencer, wiceprezesem ds. Gier w firmie Microsoft, na którym jego Nintendo Switch jest wyraźnie widoczny w tle.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Halo (@halo)

Zobacz również: Halo – Nowe logo serialu oraz przejście z Showtime do Paramount

Oczywiście na oficjalnych kontach przez cały czas pojawiają się grafiki fanów i elementy crossoveru. Tylko ze względu na czas publikacji tego posta fani myślą, że to może być coś więcej. Przed targami E3 i innymi ważnymi prezentacjami znanych firm zajmujących się grami, wszystko jest możliwe. Tylko czas pokaże, czy ten post będzie zawierał podtekst.


Źródło: Instagram, ilustracja wprowadzenia: Instagram.com/halo

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?