Marvel’s Avengers – Kate Bishop już wkrótce w grze!

Marvel’s Avengers mimo słabego początku, dalej stara się odbudować swoją opinię publiczną. Dlatego już 8 grudnia do gry zawita pierwsze DLC o nazwie: Marvel’s Avengers: Kate Bishop – Taking AIM. 

Na ostatnim War Table, fani Marvel’s Avengers otrzymali wiele wspaniałych wiadomości m.in. datę premiery i zarys fabuły pierwszego DLC, opis umiejętności Kate Bishop i zapowiedź następnego DLC. War Table możecie znaleźć poniżej.

Zobacz również: Marvel’s Avengers – największa porażka tego roku? Fatalne wyniki w liczbie graczy

Dodatek wprowadzi wiele nowości, między innymi nowego złoczyńcę – Super Adaptoid, posiadającego umiejętności wszystkich Avengersów. Będzie to główny boss tego rozszerzenia.

Marvel's Avengers - Kate Bishop już wkrótce w grze!

Zrzut ekranu z Marvel’s Avengers, Square Enix

Centralnym wątkiem dodatku jest poszukiwanie mentora Kate – Clinta Bartona. Natomiast po drodze napotyka się na spisek dotyczący Nicka Fury’ego, podróży w czasie i przerażającego wroga. W rolę Bishop wcieli się Ashly Burch (Life is Strange, Horizon Zero Dawn). To jednak nie wszystko, gdyż deweloperzy postanowili zaskoczyć zapowiedzią następnego DLC, gdzie główną postacią będzie Hawkeye. Nie jest to jednak zwykły dodatek. Gracze zostaną przeniesieni do dalekiej przyszłości, gdzie nie ma już żadnej nadziei. Rozszerzenie o nazwie Hawkeye – Future Imperfectbędzie dostępne na początku 2021 roku.

Marvel's Avengers - Kate Bishop już wkrótce w grze!

Zrzut ekranu z Marvel’s Avengers, Square Enix

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengers w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Square Enix

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?