Metro Exodus – gameplay w 4K! Gra wygląda świetnie!

Twórcy Metro Exodus w końcu pokazali grę w akcji. Na specjalnym evencie dziennikarze mogli ograć fragment gry, dzięki czemu do sieci trafiły pierwsze zapisy z rozgrywki, a także pierwsze opinie o nowej produkcji 4A Games.

Twórcy trzeciej części gry z uniwersum Metro skrzętnie ukrywali swój nowy produkt. Do dziś nie wiedzieliśmy nawet, czym tak naprawdę Metro Exodus będzie. W końcu jednak możemy zobaczyć grę na własne oczy, a zdecydowanie jest tu na co patrzeć, Exodus wygląda bowiem świetnie!

Co więcej, pierwsze opinie o produkcji 4A Games są bardzo pochlebne. Metro Exodus, w porównaniu z przednikami, został znacznie rozbudowany. Świat jest duży, a także został podzielony na cztery części, pomiędzy którymi będziemy mogli podróżować pociągiem. Ogromne tereny są wypełnione różnorakimi bestiami, których spotkamy całe stada, a ich pokonanie nie nie będzie należało do najłatwiejszych – będziemy musieli dobrze dysponować swoimi zasobami, aby przetrwać. W grze nie zabraknie również craftingu – ulepszymy naszą broń czy gadżety, a także stworzymy lepszy pancerz.

Zobacz również: Dragon Ball ProjectZ – powstanie gra RPG w kultowym uniwersum!

Premiera Metro Exodus już 15 lutego 2019 roku na PC, PS4 oraz Xbox One.

Źródło: Youtube/GameRiot | Ilustracja wprowadzenia: 4A Games

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?