Mortal Kombat 11 – czy Terminator przemówi głosem Arnolda Schwarzeneggera?

 Gamescom 2019 ujawnił nam oficjalne postacie, które pojawią się w grze od NetherRealm Studios. Wśród gościnnych wojowników pojawi się chociażby kultowy filmowy zabójca z przyszłości.

Czy jednak oprócz ikonicznego – i nieco postarzałego już – oblicza Arnolda Schwarzeneggera usłyszymy jego głos? Wygląda na to, że niestety nie. Doniesienia The Hollywood Reporter zostały szybko poparte przez Warner Bros. Popularny Arnie nie będzie zatem towarzyszył nam podczas rozgrywki. Zamiast niego zaś obecny ma być głos zbliżony do niego. Póki co jednak nie wiadomo, jak to będzie szczegółowo wyglądać.

Mortal Kombat 11

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – gracze nabijają się z wyglądu Jokera

Ujawniony w Kolonii Kombat Pack zaoferuje łącznie szóstkę bohaterów, z których obecnie dostępni są już czarnoksiężnik Shang Tsung oraz indiański szaman Nightwolf. W następnej kolejności zobaczymy Terminatora T-800 z facjatą Arnolda Schwarzeneggera, którego debiut wyznaczono na 8 października. Potem do obsady dołączą jeszcze Sindel (26 listopada), wspominany Joker (28 stycznia 2020) oraz Spawn (17 marca 2020). Bohaterów pokazuje nowy zwiastun.

Mortal Kombat 11 dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch od 23 kwietnia tego roku.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?