Rage 2 – szalony zwiastun z komentarzem

Sequel popularnego shootera otrzymał nowy, pełen eksplozji trailer.

W trakcie wideo możemy usłyszeć komentarz znanego z NBA JAM Tima Kitzrowa. Twórcy zapowiedzieli, że będą istnieć tajne kody, które sprawią, że Kitzrow będzie komentować poszczególne akcje.

Zobacz również: Warsaw – polska gra o Powstaniu Warszawskim z fragmentem rozgrywki

Rage 2 będzie kontynuacją FPS-a stworzonego przez id Software, pod skrzydłami Bethesda Softworks. Tym razem autorzy oryginału nawiązali współpracę także z ekipą Avalanche Studios (odpowiedzialną za serię Just Cause oraz Mad Max). Produkcja zabiera nas w podróż na postapokaliptyczną Ziemię zrujnowaną w wyniku uderzenia asteroidy. Wcielamy się w Walkera – ostatniego Strażnika z Vineland, usiłującego za wszelką cenę pokrzyżować plany Generała Crossa. Dowódca Władzy utrzymującej jarzmo nad wszystkimi, którzy przeżyli kataklizm usilnie próbuje pozbyć się wszystkich, pochodzących z Ark, schronów, dzięki którym starannie wyselekcjonowane osoby mogły przetrwać apokalipsę, a które teraz mogą stać się zagrożeniem dla jego dyktatury. Dynamikę rozgrywki zapewnić ma potężny arsenał broni palnej. Każdą z nich będziemy mogli zmodyfikować, zwiększając jej potencjał bojowy.

Gra ukaże się 14 maja na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?