Red Dead Redemption 2 na PC już za rogiem. Gracze korzystający z kart GeForce od dziś gotowi do gry

Premiera gry Red Dead Redemption 2 w wersji PC już dziś. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na komputery osobiste od dłuższego czasu, a gracze korzystający z kart graficznych GeForce są już przygotowani do rozpoczęcia swojej przygody na Dzikim Zachodzie dzięki nowemu sterownikowi Game Ready. Sterownik ten posiada również optymalizacje dla gier Need for Speed: ​​Heat oraz Borderlands 3.

Red Dead Redemption jakiego dotąd nie widziałeś

Red Dead Redemption 2 twórców gier Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to nadzwyczajna opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki, w której Arthur Morgan i gang van der Lindego desperacko próbują uciec przed stróżami prawa. Ogromny i klimatyczny świat gry stanowi też fundament dla nowych doświadczeń w rozgrywce sieciowej. Red Dead Redemption 2 na PC wprowadza szereg graficznych i technicznych ulepszeń.

red

Telewizory 4K OLED LG z 2019 roku otrzymały certyfikat G-SYNC Compatible

NVIDIA ogłosiła niedawno partnerstwo z firmą LG, dzięki któremu modele 4K OLED E9, C9 i B9 tej marki otrzymały certyfikat zgodności ze standardem G-SYNC, umożliwiając graczom korzystającym z kart graficznych GeForce na zabawę na dużym ekranie w salonie bez zacięć, rozrywania ekranu (tearing) i zmniejszonym do minimum opóźnieniem sygnału synchronizującego. Dzięki najnowszemu sterownikowi Game Ready oraz aktualizacji oprogramowania odbiorników telewizyjnych z funkcji tej mogą już korzystać użytkownicy w Ameryce Północnej, a wkrótce będzie dostępna w pozostałych rejonach świata.

Bądź gotowy do gry dzięki sterownikom NVIDIA Game Ready

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?