Valve potwierdza nową grę z kultowej franczyzy. Oto Half-Life: Alyx!

Większość fanów tej legendarnej serii już raczej nie ma wielkich złudzeń odnośnie powstania trzeciej części – na tyle, że aż obrosło to w mem. Ale studio Valve mimo to stworzy jeszcze coś dla fanów.

Rzecz jasna, nie jest to spełnienie najskrytszych marzeń graczy. Hal-Life: Alyx zostało już bowiem oficjalnie zapowiedziane po tym, jak niedawno doszło do drobnego przecieku. Gra ma być przeznaczona tylko i wyłącznie do VR. Jak z samej nazwy wynika, główną bohaterką projektu powinna być jedna z ważniejszych postaci całej serii. W dniu jutrzejszym odbędzie się oficjalna zapowiedź.

Zobacz również: Death Stranding – trailer z E3 w wersji PS1!

Half-Life: Alyx najpewniej będzie dostępne tylko i wyłącznie na urządzeniach związanych ze Steamem. Czy czeka nas jakaś niespodziewana zapowiedź Half-Life 3? Raczej mało możliwe, prawdopodobnie to kolejny spin-off serii. Ale kto wie, może jeszcze Valve nas zaskoczy?

Źrodło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?