Billy Summers – najnowsza książka Stephena Kinga już w sierpniu tego roku!

Stephen King słynie z ciekawych powieści, choć oczywiście nie każda taka jest, oraz z regularności. Od kilkudziesięciu lat jego książki wychodzą prawie co roku. Autor na swoim Tweeterze poinformował, że jego najnowsze dzieło – Billy Summers – trafi do czytelników już w sierpniu.

Billy Summers opowie historię tytułowego Billy’ego, który jest jednym z najlepszych snajperów Stanów Zjednoczonych, z doświadczeniem zdobytym na misjach w Iraku podczas służby w amerykańskiej armii. Kolejne zlecenie płatnego zabójcy ma być zarazem ostatnim, ale sprawy nie rozwiążą się tak łatwo.

Na oficjalnej stronie Stephena Kinga można przeczytać opis dzieła:

To powieść o miłości, szczęściu, przeznaczeniu i ze złożonym bohaterem, który ma ostatnią szansę, by odkupić swoje winy.

Zobacz również: 1001 seriali, które musisz obejrzeć – recenzja książki

Entertainment Weekly opublikował fragmenty książki, o czym King wspomniał w swoim poście na Tweeterze, udostępniając link do źródła.

Oto jest pierwsze spojrzenie na fragment mojej książki. Twierdzę, że jest dobra. (Oczywiście, co innego MÓGŁBYM powiedzieć?)

Stephen King to jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie, w Polsce zaś jego książki sprzedawane są w zaskakującym tempie i prawie zawsze z etykietami bestsellerów. Poza powieścią Billy Summers w marcu na rynek trafi także książka Później. Ta z kolei opowie o dziewczynce, która widzi zmarłe osoby.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Scribner

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?