Nowa era w świecie Gwiezdnych Wojen startuje już jutro!

Jakiś czas temu ogłoszona nowa seria wydawnicza The High Republic startuje już jutro. Podczas podróży w nieznanych czasach Odległej Galaktyki, poznamy wiele nowych tajemnic i historii Zakonu Jedi, a także całego Uniwersum.

Gwiezdne Wojny miały wiele ciekawych epok. Czy to kochaną przez wielu epokę Imperium, czy wcześniejszą obejmującą wojny klonów, czy wreszcie tą kontrowersyjną w której mierzyły się ze sobą siły Ruchu Oporu i Najwyższego Porządku. Nadchodzi kolejna era, która to będzie szeroko eksplorowana w najbliższych latach przez różnego typu dzieła. Z założenia mają to być powieści i komiksy, ale może otrzymamy również jakiś serial (najbardziej prawdopodobne) bądź film. Trzeba być dobrej myśli. Przygoda z epoką The High Republic rozpoczyna się jutro (05.01) premierą książki Star Wars: Light of the Jedi. Jest to oczywiście wydanie anglojęzyczne. Bardzo mało prawdopodobne, że w najbliższych latach otrzymamy oficjalne tłumaczenie na język polski, jeżeli w ogóle kiedyś do tego dojdzie.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – oto alternatywne szkice mrocznej wersji Rey

Aby uczcić jutrzejszą premierę nowej serii książek o nigdy nie opisywanej epoce Gwiezdnych Wojen, Lucasfilm stworzył dzisiaj (04.01) specjalnego streama. Podczas wydarzenia oprócz dyskusji czołowych twórców książek z uniwersum, ogłoszono kilka kolejnych produkcji. Wśród nich wyróżnić można chociażby komiks, który stworzony będzie w stylu mangi przez Mizuki Sakakibara. Oprócz tego wyjawiono kilka informacji na temat już ogłoszonych dzieł. Zapowiedziano także program Star Wars The High Republic Show, który będzie przedstawiał zakulisowe historie z powstawania produkcji. Kilkuletni projekt The High Republic składał się będzie z trzech faz:

fot. materiały prasowe

Podczas streama przedstawiono również trailer nowej ery uniwersum i serii wydawniczej:


Źródło: starwars.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe, Lucasfilm

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?