Weird fiction i horror w antologii – zbiór od Phantom Books

Wydawnictwo Phantom Books rozpoczęło właśnie przedsprzedaż drugiej edycji zbioru opowiadań grozy Sny umarłych. Polski rocznik weird fiction 2019.

Edycja z 2018 roku cieszyła się dużą popularnością i okazała się jedną z najważniejszych antologii grozy wydanych w ostatnich latach w Polsce. W tym roku wydawca przygotował ponad 500 stronicowy zbiór, w którym znajdują się trzydzieści dwa opowiadania polskich autorów, w tym trzy zagranicznych gości (Kathe Koja, John Langan i Jon Padgett).

Przedsprzedaż wystartowała na stronie wydawcy, a fizycznie książka trafi do nabywców z końcem września.

Zobacz również: Kolejne antologie Warhammera w księgarniach

Sny umarłych to inicjatywa wyjątkowa na polskim rynku grozy, współtworzona przez wydawnictwo Phantom Books i grupę Horror Weird Fiction. Warto wspomnieć, że opowiadanie ze zbioru wydanego w 2018 roku, Moloch Macieja Kaźmierczaka, zostało nominowane do Nagrody Polskiego Fandomu im. Janusza A. Zajdla.

Źródło: materiały prasowe; ilustracja wprowdzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?