„The Walking Dead” – zapowiedź 15. odcinka 6. sezonu

Stacja AMC opublikowała zapowiedź 15 już odcinka szóstego sezonu „The Walking Dead”. W epizodzie „East”, który zadebiutuje już 27 marca, zaginie ktoś z Alexandrii. Cała społeczność się moblilizuje i grupy ochotników wychodzą na poszukiwania. 

https://www.youtube.com/watch?v=v9yOSeOJDtY

https://www.youtube.com/watch?v=q2rgHajjDYE

Zobacz również: Zapraszamy na plan serialu „Preacher”!

Wydarzenia z najnowszych odcinków zapowiadają pojawienie się Negana (Jeffrey Dean Morgan), czyli postaci, która bardzo namiesza i zadebiutuje dopiero w finale szóstego sezonu. „The Walking Dead” został oparty na bestsellerowym komiksie autorstwa Roberta Kirkmana i opowiada o apokalipsie zombie. Rick (Andrew Lincoln) wraz z rodziną i grupą ocalałych poszukują bezpiecznego schronienia. Ciągłe niebezpieczeństwo i walka o życie popycha ludzi do okrutnych czynów. Z czasem okaże się, że to nie zombie są największym zagrożeniem.

Obsada „The Walking Dead”:  Andrew Lincoln – Rick, Steven Yeun – Glenn, Chandler Riggs – Carl, Danai Gurira – Michonne, Melissa McBride – Carol, Sonequa Martin-Green – Sasha, Lauren Cohan – Maggie, Norman Reedus – Daryl, Lennie James – Morgan, Seth Gilliam – Father Gabriel, Michael Cudlitz – Abraham, Josh McDermitt – Eugene, Alanna Masterson – Tara, Christian Serratos – Rosita, Ross Marquand – Aaron, Alexandra Breckenridge – Jesse i Austin Nichols – Spencer.

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?