Player.pl wycofuje serial Legenda!

Niecały miesiąc trwała przygoda Legendy z serwisem Player.pl. Dzisiaj zgodnie z planem powinien pojawić się kolejny odcinek serialu dokumentalnego, lecz zamiast nowego epizodu na odwiedzających serwis Player.pl czeka informacja: „Materiał nie jest już dostępny”. Zniknął również fanpage serialu na Facebook’u. Okazuje się, że po wyemitowaniu czterech odcinków decyzję o wycofaniu emisji wydały władze TVN, do których należy serwis VOD. Przynajmniej taką informację znaleźć można na profilu facebook’owym Player.pl.

Odpowiedź player.pl na temat serialu Legenda

Wśród przyczyn takiej decyzji upatruje się reakcji na transparent wywieszony na słynnej „Żylecie” podczas meczu Legii z Piastem Gliwice, który w kontrowersyjny sposób komentował obecną polską politykę oraz pracę dziennikarki pracującej dla stacji TVN. Władze klubu w specjalnym komunikacie zdystansowały się po meczu od wywieszonych przez publikę treści, lecz jak widać nie pomogło to uratować serialu.

Zobacz również: Legenda – recenzja serialu o Legii Warszawa (odc.1-2)

Przypomnijmy, iż z produkcją, która powstała w ramach obchodów stulecia istnienia Legii Warszawa wiązano spore nadzieje. Planowano wyemitowanie 30 odcinków,a nawet stworzenie pełnometrażowego filmu, który trafiłby do kin. Pierwszy odcinek udostępniono 16 kwietnia.

Źródło: facebook.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Legenda

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?