Advertisement
Advertisement

Falcon i Zimowy Żołnierz – Tańczący Zemo podbija internet! Zobacz hitową scenę!

W trzecim odcinku nowego serialu produkcji Marvel Studios – Falcon i Zimowy Żołnierz widzowie mogli zobaczyć wielki powrót Daniela Brühla do roli Barona Zemo. Debiut postaci w serialu będzie zapamiętany przez fanów nie tylko dzięki dobremu wprowadzeniu bohatera, ale przede wszystkim przez pewną scenę.

Najnowszy epizod serialu Falcon i Zimowy Żołnierz przeniósł wydarzenia do fikcyjnego miasta Madripoor – nowej lokacji w MCU, która przypomina cyberpunkowe metropolie z klasyki sci-fi. W jednej ze scen bohaterowie trafiają do klubu, w którym muszą wtopić się w tłum. Tutaj właśnie zobaczyć możemy tańczącego Zemo, którego taniec podbija internet!

Scena z Brühlem doczekała się już mnóstwa przeróbek, kompilacji oraz stała się inspiracją do memów. Fani Marvela apelują już nawet o pokazanie jej rozszerzonej wersji używając na Tweeterze hasztaga #ReleasetheZemoCut.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – Easter Eggi i nawiązania z 3 odcinka!

Serial Falcon i Zimowy Żołnierz możemy oglądać w serwisie Disney+. Seria jest częścią  4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie powraca do roli Sama Wilsona czyli tytułowego Falcona, a Sebastiana Stana znów możemy oglądać jako Zimowego Żołnierza . Para, którą łączy dziedzictwo Kapitana Ameryki, który pożegnał się z uniwersum w Avengers: Koniez gry, musi stawić czoła nowym globalnym wyzwaniom.

W serialu zobaczyć możemy również Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera – nowego Kapitana Amerykę.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak oglądać Disney+ w Polsce zapraszamy do naszego poradnika!

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?