Fargo – Timothy Olyphant w 4. sezonie!

Ekipa Noah Hawleya prężnie zbiera ekipę do czwartej już odsłony kultowego serialu.

Tym razem do Fargo zawita Timothy Olyphant. Znany jest on przede wszystkim z seriali Deadwood i Santa Clarita Diet. Jeżeli chodzi o filmy, niedawno mogliśmy go zobaczyć na drugim planie w Pewnego razu… w Hollywood u Tarantino.  Aktor zagra niejakiego  Dicka Deafy’ego Wickware’a, który ma być jedną z ważniejszych postaci produkcji.

Fargo

kadr z filmu Santa Clarita Diet

Zobacz również: Fargo – gwiazda Orange Is the New Black w obsadzie 4. sezonu!

Opis 4. sezonu serialu: 1950 rok, zakończenie dwóch wielkich, amerykańskich migracji – południowych Europejczyków (z krajów takich jak Włochy, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych na przełomie ubiegłego wieku i osiedlili się w północnych miastach, np. Nowy Jork i Chicago) oraz Afroamerykanów, (którzy odeszli z południa, by uciec niebezpiecznemu Jimowi Crowowi i przenieść się do tych samych miast). Dwie obce kultury zderzają się, walczącą o kawałek stereotypowego amerykańskiego snu. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne naruszyły warunki niestabilnego pokoju. Jeden Włoch i jeden Afroamerykanin. Razem kontrolują czarną sferę gospodarki – wyzysk, korupcję i narkotyki. To wszystko związane jest z historią Ameryki. Aby umocnić pokój, głowy obu rodzin wymieniły się najstarszymi synami.. Co z tego wyjdzie?

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Deadwood

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?