Hawkeye – Jeremy Renner udostępnia zdjęcie Ronina?

Zdjęcie zza kulis z Hawkeye przedstawia Jeremy’ego Rennera w stroju Ronina, co sugeruje, że nadchodzący serial wprowadzi jego alter ego!

Jeremy Renner, opublikował swoje zdjęcie w stroju Ronina na Instagramowym story, podpisując zdjęcie „Back when…”. Fani Clinta spekulowali, że nadchodzący serial Marvel Cinematic Universe zagłębi się właśnie w jego alter ego. Podczas Avengers: Koniec Gry ujawniono, że Barton założył płaszcz Ronina i zaczął polować na przestępców. W kanonie Marvel Comics Barton stał się Roninem po wydarzeniach z serii Wojna Domowa.

Zobacz również: What If…? – nowy plakat ujawnia kilka ciekawych szczegółów!

hawkeye

O fabule Hawkeye na razie wiadomo, że jej rdzeniem ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – chodzi o wspomnianą komiksową Kate Bishop. Do swojej roli powróci oczywiście Jeremy Renner, a w jego podopieczną wcieli się Hailee Steinfield. W obsadzie znajdują się także: Alaqua Cox jako Echo, Cera Farmiga jako Eleanor Bishop, Tony Dalton jako Swordsman czy Florence Pugh jako Yelena Belova.

Premiera serialu już w 2021 roku na Disney+.


Źródło: CBR, ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Avengers

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?