Advertisement
Advertisement

Kontynuacja Seksu w wielkim mieście potwierdzona!

Jakiś czas temu pisaliśmy, że HBO Max pracuje nad rebootem Seksu w wielkim mieście. Dziś aktorki wcielające się w główne role potwierdziły tę informację krótkim teaserem.

Kontynuacja Seksu w wielkim mieście będzie nosić tytuł And Just Like That…. W rolach głównych wystąpią Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Jedynie Kim Cattrall, która wcielała się w rolę Samanthy, nie pojawi się w produkcji.

Powstanie 10 30-minutowych odcinków, które opowiedzą o Carrie Bradshaw (Parker), Charlotte York (Davis) i Mirandzie Hobbes (Nixon) i ich życiu po pięćdziesiątce.

Aktorki podzieliły się na swoich Instagramach teaserem nadchodzącego sezonu:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

Zobacz również: Losing Alice – oficjalny zwiastun nowego serialu Apple TV+

And Just Like That… to jedna z kilku kontynuacji, które pojawią się wkrótce na HBO Max. Platforma zapowiedziała także nowe wersje True Blood i Plotkary.

Seks w wielkim mieście można było oglądać na HBO w latach 1998-2004. Ma 6 sezonów, które łącznie składają się z 94 odcinków. W 2008 i 2010 roku pojawiły się także filmy, w których ukazano dalsze losy bohaterek. Pierwotną wersję serialu na podstawie książki Candace Bushnell stworzył Darren Star.


Źródło: variety.com, Instagram / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

michu1945 pisze:

Samantha ma rodzeństwo, wspomniane w s03e10 „All or Nothing”. Zawsze można dać zastępstwo i wykreować zupełnie nową postać w kontynuacji.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?