Obi-Wan Kenobi – Hayden Christensen z rolą w serialu?

Jednym z głośniejszych nadchodzących seriali Disney+ jest oczywiście produkcja, w której główną rolę zagra Obi-Wan Kenobi. Mówiło się nieco chociażby o powrocie okrytego niesławą Jar-Jar Binksa. Teraz jednak ta informacja jest o wiele ciekawsza.

Pojawiły się bowiem plotki, jakoby w serialu miał się pojawić sam Anakin Skywalker w osobie Haydena Christensena. Oczywiście serial opowiada o etapie, na którym Obi-Wan jest na dobrowolnym wygnaniu, a Darth Vader rozpoczyna rządy w galaktyce, więc nawet jeżeli to prawda, raczej nie mówimy tutaj o dużej roli. Można natomiast spodziewać się ewentualnego małego występu przy np. flashbackach tytułowego Jedi.

Obi-Wan Kenobi

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Ghost Rider kolejnym serialem Marvela?

Akcja produkcji będzie się rozgrywać 8 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. Na stanowisku showrunnerki stanie Deborah Chow.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?