Advertisement
Advertisement

Plemiona Europy – nowy zwiastun serialu SF od Netflix

Producenci Dark przybywają z kolejną ciekawą futurystyczną wizją na platformę Netflix. Tym razem chodzi o nadchodzące dystopijne sci-fi Plemiona Europy.

Opis serialu postapokaliptycznego Plemiona Europy:

Jest rok 2074. Po tajemniczej globalnej katastrofie ludność Europy jest podzielona na liczne skłócone ze sobą plemiona. Los kontynentu leży w rękach zdanej na siebie trójki rodzeństwa: Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elji (David Ali Rashed) z pokojowo nastawionego plemienia Źródlan.

Zobacz również: TOP 10 – Co dziś obejrzeć na Netflix? Snowpiercer wskakuje tuż za podium

Obsada:

W rolach głównych w niemieckim serialu science-fiction występują: Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Robert Finster i Ana Ularu.

Kiedy premiera?

Serial pojawi się na Netflix już za około dwa tygodnie, bo premierę wyznaczono na 19 lutego. Pierwszy sezon składać się będzie z sześciu odcinków. Wszystkie epizody zostaną udostępnione w dniu premiery.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Youtube

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?