Rojst ‘97 – oficjalny zwiastun serialu!

Netflix opublikował oficjalny zwiastun serialu Rojst ’97, czyli kontynuacji hitu Showmaxa z 2018 roku. To polski serial kryminalny, do którego, po likwidacji Showmax, prawa uzyskał Netflix.

Pierwszy sezon opowiada o dwóch dziennikarzach, mających wątpliwości dotyczące działań policji, która skupia się na rozwiązaniu zagadkowych morderstw. Akcja rozgrywa się w latach 80. w małym miasteczku w Polsce.

Sezon drugi skupi się na powodzi stulecia, więc akcja przeniesie widzów do lat 90. XX wieku. Jak czytamy w opisie serialu:

Lato ’97. Las na Grontach staje się miejscem zbrodni. Detektywi Jass i Mika rozwiązują zagadkę śmierci chłopca, którego ciało odsłoniła powódź. Dziennikarze Zarzycki i Wanycz prowadzą własne śledztwo odkrywając bolesne tajemnice z przeszłości. Co wyjdzie z tego splotu wątków, relacji i ludzkich dramatów? Czy prawda w końcu wypłynie na jaw?

Zobacz również: Wybraliśmy finalistów Film Your Story

Premiera Rojst ’97 już 7 lipca 2021 roku.


Źródło: Netflix Polska/YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?