Szadź – oto bohaterowie nowego sezonu!

Po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w Duchnikach Piotr Wolnicki oczekuje w celi na proces. Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że schwytała seryjnego mordercę. Zeznania Joli i jej matki na pewno doprowadzą do wyroku skazującego. Czy na pewno Premiera drugiego sezonu już 11 maja w Playerze!

PIOTR WOLNICKI. Piotr zostaje osadzony w areszcie, gdzie czeka na rozprawę sądową. Nie przyznaje się do popełnienia żadnego z morderstw. Z przykładnego męża i ojca, szanowanego wykładowcy uniwersyteckiego staje się przestępcą, którego sprawę śledzi cała Polska. Teraz to niemal celebryta, upajający się zainteresowaniem opinii publicznej. Inteligentny, przystojny i przebiegły staje się idealnym bohaterem mediów. Jego mordercze instynkty nadal nie dają o sobie zapomnieć. W końcu jednak znajduje sposób, by nasycić się zbrodnią i pozostać poza wszelkim podejrzeniem.

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN NA PLANIE SERIALU SZADZ 2 N/Z: MACIEJ STUHR

AGNIESZKA POLKOWSKA. Agnieszka nie ma wątpliwości, że schwytała groźnego przestępcę. Wolnicki to bezwzględny, seryjny morderca, którego udało jej się zatrzymać po wyczerpującym śledztwie. Zeznania jej i Joli nie przynoszą jednak oczekiwanego rezultatu. Polkowska nie potrafi pogodzić się ze swoją bezsilnością. Nadal zamierza bacznie obserwować Piotra, który jej zdaniem tylko czeka na kolejną sposobność, by popełnić morderstwo. Wymiar sprawiedliwości zawodzi, Polkowska musi więc wziąć sprawy w swoje ręce.

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN NA PLANIE SENIALU SZADZ ODC. 5 N/Z: ALEKSANDRA POPLAWSKA

LILA. Tajemnicza kobieta, która niespodziewanie pojawia się ponownie w życiu Piotra. Gdy media zaczynają informować o zatrzymaniu Wolnickiego Lila postanawia odwiedzić go w areszcie. W młodości łączyła ich bliska relacja. Poznali się w domu dziecka. Wydaje się, że teraz to jedyna przychylna mu osoba.

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN NA PLANIE SERIALU SZADZ ODC. 1 N/Z: ANNA ILCZUK

TOMASZ MRÓWIEC. Ostatnie spotkanie z Piotrem zakończyło się dla Mrówca pobytem w szpitalu. Podczas procesu komisarz zeznaje, by obciążyć Wolnickiego. Jest przekonany, że to właśnie Piotr odpowiada za morderstwa, których dokonano w okolicach Opola. Z właściwym sobie wdziękiem stara się wesprzeć Polkowską, dla której sprawa seryjnego mordercy ma wymiar osobisty. Wspólne śledztwo bardzo ich do siebie zbliża.

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN NA PLANIE SERIALU SZADZ 2 ODC. 3 N/Z: BARTOSZ GELNER

EWELINA WROŃSKA. Wrońska dołącza do śledztwa kierowanego wcześniej przez Polkowską. Jest oddaną policjantką, która w przeciwieństwie do Agnieszki nie pozwala sobie na działanie pod wpływem impulsu. Postępuje zgodnie z przepisami, by nie narażać własnej kariery, ale również dla dobra śledztwa. W przeszłości Wrońska i Mrówiec byli parą. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN NA PLANIE SERIALU SZADZ 2 ODC: 3 N/Z: KAROLINA GORCZYCA

MONIKA WOLNICKA. Odkrycie prawdy o mężu zakończyło się dla Moniki niemal utratą życia. Teraz, po jego aresztowaniu, Wolnicka musi wziąć odpowiedzialność za siebie i dwójkę dzieci. Ich ochrona będzie dla niej najważniejszym zadaniem, szczególnie teraz, gdy ich ojciec oczekuje na wyrok w swojej sprawie. Monika wraca do pracy i przeprowadza się, by zostawić przeszłość za sobą. Piotr nie zamierza jej tego ułatwić.

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN NA PLANIE SERIALU SZADZ 2 ODC. 7 N/Z: ANNA CIESLAK

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?