The Mandalorian – garść nowych informacji o postaciach

Trailer pierwszego aktorskiego serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen jeszcze świeży, tymczasem pojawiły się nowe doniesienia związane z bohaterami produkcji.

Dzięki rozmowie odbytej z ekipą serialu na ew.com zamieszczono wstępne informacje związane z kilkoma ważnymi postaciami The Mandalorian, które widzieliśmy w zwiastunie. Po pierwsze, tytułowy bohater (Pedro Pascal) – jak już dotychczasowe materiały zdążyły po części potwierdzić – to łowca nagród preferujący solową pracę. W trakcie serialu poznamy również jego nazwisko. Pojawiła się również postać Giancarlo Esposito. Wystąpi on jako Moff Gideon, czyli niegdyś gubernator jednego z imperialnych sektorów. Po upadku mocarstwa Palpatine’a tak jak reszta osób na jego stanowisku staje się watażką, który stara się utrzymać własne terytorium.

Pojawia się jeszcze Gina Carano, która zagra Carę Dune, eks-żołnierza Rebelii, w trakcie akcji w serialu – najemnika. Pojawiający się na trailerze Carl Weathers pojawi się z kolei jako zwierzchnik pewnejgildii łowców nagród, który zleci głównemu bohaterowi misję pozornie niemożliwe do wykonania. No i na końcu warto wspomnieć o IG-11. Tak samo jak kultowy IG-88 (występ w Imperium kontratakuje, a potem wielu książkach czy komiksach), jest on droidem-zabójcą utrzymującym się w zawodzie łowcy nagród. Jak wiemy, zagra go Taika Waititi.

The Mandalorian

Fot. Disney

Zobacz również: The Mandalorian – mamy oficjalny zwiastun!

W rolach głównych wystąpią m.in.: Pedro Pascal (Kingsman: The Golden Circle), Gina Carano (Deadpool), Carl Weathers (Rocky), a także Giancarlo Esposito (Breaking Bad) i Emily Swallow (Supernatural). Producentem wykonawczym i showrunnerem serii jest Jon Favreau. Ujawniono również plakat widowiska:

Premiera serialu odbędzie się 12 listopada, czyli wtedy kiedy zostanie uruchomiona usługa Disney Plus.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?