The Walking Dead – powstanie filmowy spin-off o Neganie?

Jeszcze więcej Negana? Na taką wiadomość fani postaci czekają z wypiekami. Istnieje szansa, że dzierżący kolczasty kij baseballowy ulubieniec serialu The Walking Dead, dostanie swój spin-offowy projekt według zapewnień Jeffrey Dean Morgana.

UWAGA! TEKST ZAWIERA SPOILERY !

Aktor wcielający się w Negana w serialu The Walking Dead nie wyklucza potencjalnego spin-offu postaci. Dramat dziejący się w świecie przepełnionym zombie zwieńczył obecną fabułę w zeszłym miesiącu. W odróżnieniu do komiksów, wygląda na to, że Negan będzie się trzymać ze zjednoczonymi społecznościami. Wszyscy nie mogą się doczekać reakcji Maggie na Negana podziękowanie przy wirtualnym odczytaniu scenariusza do następnego odcinka.

Ze wszystkich postaci The Walking Dead, Negan przeszedł najbardziej interesującą przemianę. Początkowo dał się poznać jako kat brutalnie mordując Abrahama i Glenna. Negan był antagonistą, ale zupełnie innym w stosunku do Gubernatora. Dzierżący kolczasty kij baseballowy przywódca nie postrzegał siebie jako złego, ale raczej jako „Zbawcę”. Poprzez 9 i 10 sezon, Negan przeszedł przez coś czego ludzie niezaznajomieni z komiksem się nie spodziewali: odkupienie. To właśnie Negan zdołał przeniknąć między szeregi Szeptaczy i zabić ich przywódcę. Pełnił on również kluczową rolę w zakończeniu Wojny z Szeptaczami. Wielu fanów domaga się poznania historii Negana. Jest to wielce prawdopodobne w nadchodzącym odcinku, ponieważ żona Negana została niedawno obsadzona. Poza tym, czy środkowy spin-off o Neganie powstanie? To niewykluczone twierdzi sam Morgan.

Jedna z osób zadała pytanie Morganowi na Twitterze czy powstanie spin-off o Neganie, dociekając tym samym zwłaszcza adaptacji Negan Lives!. Morgan nie mówi, że tak się stanie, ale pozostawia otwartą furtkę.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – nowy zwiastun wersji Snyder Cut powstającej dla HBO Max

Z jednej strony rozczarowujący jest brak potwierdzonych planów, a z drugiej natomiast spin-off o Neganie nie jest niemożliwy. Tak samo jak fani, Morgan wyraził zainteresowanie projektem. Jeszcze w lipcu, aktor stwierdził, że z wielką przyjemnością wystąpi w filmie Negan Lives! oraz, że przedstawi genezę postaci w Here’s Negan!

Bardziej interesujące jest to jak spin-off o Neganie mógłby wyglądać. Widzowie muszą wpierw zobaczyć jak historia Negana zakończy się wraz z finałowym sezonem The Walking Dead. Mimo, iż postać była nieobecna od ostatniego stadium komiksu, ciężko powiedzieć jaka jego rola będzie się prezentować w serialu. Późniejsza adaptacja Negan Lives! wygląda na całkiem trafiony pomysł. Spin-off w postaci serialu bądź filmu mógłby tylk poszerzyć historię postaci. Na chwilę obecną fani mogą tylko wyczekiwać więcej czasu ekranowego dla ich ulubionego bohatera w nadchodzących odcinkach The Walking Dead.


Źródło: Twitter, Screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?