WandaVision – 7. epizod ze sceną po napisach! Co ona oznacza?

Odcinek siódmy serialu WandaVision zawiera dodatkową scenę, która pojawia się w trakcie napisów końcowych.

Serial WandaVision posiada długie napisy końcowe, lecz do tej pory nie były one przerywane dodatkowymi scenami. Zmieniło się to wraz z najnowszym epizodem produkcji Disney+, w którym pojawia się ukryta scena.

Zobacz również: QUIZ: Czy rozpoznasz, która to część Avengers?


UWAGA, SPOILERY Z ODCINKA NR 7 WANDAVISION – SCENA PO NAPISACH

Scena ta jest kontynuacją wydarzeń z odcinka oraz rozgrywa się po kłótni i konfrontacji Moniki z Wandą. Widzimy w niej jak Rambeau postanawia iść śladem Wandy oraz Agnes, która to chwilę wcześniej ujawniła, że jest wiedźmą Agathą Harkness i to ona stoi za wydarzeniami w Westview. Monica po krótkich poszukiwaniach odnajduje wejście do piwnicy w domu Agathy i widzi świecące się na fioletowo pnącza. Wtedy to nakrywa ją nieobecny przez cały odcinek Pietro Maximoff/Quicksilver, który został stworzony przez magię oraz jest kontrolowany przez Harkness i będzie próbował przeszkodzić agentce S.W.O.R.D. w infiltracji mieszkania wiedźmy.

wandavision odcinek 7 scena po napisach oczy Monica rambeu i quicksilver pietro

fot. kadr z serialu WandaVision

To na co warto zwrócić uwagę w tej scenie, to kolor oczu u Rambeau. Wcześniej w odcinku, gdy używała swoich mocy, świeciły one na niebiesko. W scenie po napisach zaś widzimy jak po krótkim zerknięciu na pnącza przybierają one kolor fioletowy, czyli ten, który związany jest z magią Agathy Harkness. Oznaczać to może, że Monica mogła znaleźć się pod kontrolą magii czarownicy.

Natomiast świecące na fioletowo pnącza mogą świadczyć o motywacjach świeżo ujawnionej antagonistki serialu, Prawdopodobne jest, że Harkness doładowuje swoje moce pasożytując na Wandzie i jej życiu w Hexie.

scena po napisach wandavision odc 7 pnącza piwnica harkness agnes

fot. kadr z serialu WandaVision


Zobacz również: WandaVision– tajemniczy „inżynier kosmiczny” pojawi się niedługo w serialu?

WandaVision to amerykański serial, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff (Elizabeth Olsen) oraz Visionie (Paul Bettany), którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka, jak im się wydaje. Pierwszy epizod zadebiutował na Disney+ 15 stycznia 2021 roku, a kolejne emitowane są w tygodniowych odstępach. Do końca serialu WandaVision pozostały jeszcze dwa odcinki. Najbliższy z nich zadebiutuje w piątek 26 lutego.


Źródło: screenrant.com / ilustracja: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?