Advertisement
Advertisement

WandaVision – co oznacza scena po napisach w 8. odcinku?

Za nami ósmy epizod WandaVision, który niesamowicie wiele namieszał w produkcji. Odcinek ten, podobnie jak poprzedni, również zawierał scenkę po napisach końcowych.

Od siódmego odcinka WandaVision dostajemy to, co u Marvela jest już kultowe, czyli sceny po napisach końcowych. Co oznacza ta konkretna? Już śpieszymy z wyjaśnieniami!

Zobacz również: QUIZ: Czy rozpoznasz, która to część Avengers? [Poziom Zaawansowany]


UWAGA! DALSZA CZĘŚĆ MATERIAŁU ZAWIERA SPOILERY Z 8. ODCINKA WANDAVISION!

WandaVision – Scena po napisach (8 odcinek)

Najnowszy odcinek WandaVision był najbardziej odmiennym z dotychczasowych, gdyż skupiał się on na życiorysie Wandy. Ponadto po raz pierwszy w produkcjach MCU wypowiedziano jej przydomek – Scarlet Witch. Natomiast w tym epizodzie otrzymaliśmy również scenkę po napisach, która przez wielu jest uważana, za jedną z najlepszych w historii Marvela. Scena ta, przedstawia nam jak to agenci S.W.O.R.D. z Tylerem Haywardem na czele, nadają życie nowej postaci, która wygląda jak Vision. Jej energie zasilane są mocą Wandy z drona, który wcześniej pojawił się w WestView.

WandaVision - Co oznacza scena po napisach w 8 odcinku?

fot. kadr z serialu WandaVision

I fakt, to jest Vision! Tylko, że jest to jego zła wersja, która miała swój debiut w komiksie West Coast Avengers. Jak wiadomo z odcinka, Wanda wcale nie ukradła szkieletu Visiona, lecz stworzyła go przy pomocy swoich mocy. White Vision prawdopodobnie będzie głównym antagonistą Wandy oraz Visiona w finale pierwszego sezonu.

WandaVision - Co oznacza scena po napisach w 8 odcinku?

fot. Kadr z serialu WandaVision

Co ciekawe, w komiksach z tejże serii, White Vision dołączył w późniejszym czasie do drużyny Avengers. Jak rozwinie się akcja tego serialu? Czyżbyśmy mogli spodziewać się finałowego starcia – Wanda oraz Vision kontra Agatha Harkness oraz White Vision? Czy Paul Bettany w roli White Visiona to zapowiedziany za pomocą osobliwego humoru Bettany’ego postać, której występ miał być niespodzianką, a wszelkie fanowskie spekulacje o interwencji Doktora Strange’a okażą się błędne? Na chwile obecną musimy czekać do następnego piątku.

WandaVision - Co oznacza scena po napisach w 8 odcinku?

fot. Marvel – okładka komiksu z debiutem White Visiona


WandaVision to amerykański serial, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff oraz Visionie, którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka jak im się wydaje. Pierwszy epizod zadebiutował na Disney+ 15 stycznia 2021 roku, a kolejne emitowane są w tygodniowych odstępach. Najbliższy, finałowy odcinek, zadebiutuje 5 marca.


Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gwidon pisze:

Przecież Doktor Strange literalnie pojawił się w zapowiedzi 9 odcinka, a już wcześniej w zapowiedziach widać było jego sylwetkę.
Nie widzę ponadto powodu, dla którego Agatha Harkness miałaby działać wspólnie z białym Visionem.

levi pisze:

Gdzie niby było widać sylwetkę Strange’a w serialu WandaVision? A trailera 9 odcinka jeszcze nie było, więc musiałeś jakiegoś fejka obejrzeć.

Myślę, że zobaczymy trzy pojedynki Wandy z Agatą. Moniki z Fałszywym Pietro. Visiona z Białym Visionem. A Darcy sprowadzi Jane Foster z Mjolnirem XD

Gwidon pisze:

Nie było zapowiedzi? https://www.youtube.com/watch?v=6wjwiKZdZZY

levi pisze:

XD, kanał Screen Culture to fejki robi i baity na naiwniaków. Znajdź mi taki materiał na kanałach oficjalnych Disney+

Mikołaj Lipkowski pisze:

SCREEN culture to niezłe trolle 😀 sam się dałem raz złapać.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?