WandaVision – napisy i dubbing dodane na Disney+!

Wiele osób wyczekiwało rodzimego dubbingu, a także napisów w WandaVision. Teraz Disney+ udostępnił cały serial po polsku!

Jakiś czas temu zapytaliśmy się was czy polskie tłumaczenie serialu jest coraz bliżej? Odpowiedź: już jest! Może serwisu oficjalnie nie ma w Polsce, ale wygląda na to, że szykuje się coś dużego, jeśli chodzi o nasz kraj. WandaVision nie posiadało polskiej wersji językowej, lecz teraz możemy się cieszyć wszystkimi odcinkami z dubbingiem naszych ulubionych aktorów. Poniżej próbka z kultowym już Agatha All Along:

Zobacz również: Dziedzictwo Jowisza – dzień na planie z Joshem Duhamelem

WandaVision to amerykański serial serwisu Disney+, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff (Elizabeth Olsen) oraz Visionie (Paul Bettany), którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka, jak im się wydaje. Pierwszy sezon liczył 9 odcinków i emitowany był od 15 stycznia 2021 roku do 5 marca 2021 roku.


Źródło: disneyplus.com/ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu WandaVision

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?