the old guard background Advertisement

For Honor Starter Edition za darmo na Steam!

Ubisoft próbuje zaradzić spadającej liczbie graczy w sieciowym For Honor. Niedawno gra trafiła do Xboxowego Games with Gold, a teraz możemy zdobyć ją za darmo na Steam.

By uzyskać For Honor Starter Edition za darmo na Steam wystarczy odwiedzić stronę gry i kliknąć „Zainstaluj”. Grę będzie można dodać do swojego konta od godz. 19.00 22 sierpnia do godz. 18.59 27 sierpnia.

Starter Edition pozawala na dostęp do całej zawartości singleplayer i multiplayer (wszystkie tryby i mapy). Różnicą między wersją Standardową jest jednak dostępność tylko do 6 bohaterów do odblokowania, a nie 12. Wersja ta jest kompatybilna z przepustką sezonową i wszystkimi DLC, więc można ją zawsze rozbudować, gdy się nam spodoba.

for honor

Fot. Screen z gry For Honor

Zobacz również: Dead Cells – recenzja śmiertelnie dobrej gry

For Honor toczy się w alternatywnym, średniowiecznym świecie, w którym zmagają się trzy frakcje. The Chosen odpowiadają japońskim samurajom, The Legions czerpią wzór z europejskich rycerzy, zaś The Warborn przypominają wikingów.

Źródło: pclab.pl / Ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?