Advertisement

Irony Curtain: From Matryoshka with Love – poznaliśmy datę premiery!

Długo wyczekiwana polska gra przygodowa Irony Curtain: From Matryoshka with Love w końcu otrzymała oficjalną datę premiery. Do ZSRR w wersji humorystycznej przeniesiemy się już 16 maja!

Polskie studio Artifex Mundi w zeszłym roku zabłysnęło na rynku growym świetną przygodówką z elementami HOPA, czyli My Brother Rabbit. Produkcja zachwycała oprawą audiowizualną oraz poruszającą historią. Nic więc dziwnego, że na nową grę od studia czeka wiele osób.

Irony Curtain: From Matryoshka with Love zapowiada się równie dobrze, co opowieść o bracie króliku. Tym razem przeniesiemy się do czasów Związku Radzieckiego, jednak przedstawionego w groteskowy sposób. Możemy więc spodziewać się dużej dawki humoru oraz oczywiście przepięknej oprawy, z której znani są polscy twórcy.

Gra będzie miała swoją premierę 16 maja, na razie tylko na PC. Już od dziś można zamawiać ją w przedsprzedaży na GOG.com z 10% zniżką.

Fot. Screen z gry Irony Curtain: From Matryoshka

Zobacz również: Premierowy zwiastun Rage 2!

Zajrzyj za Kurtynę i zanurz się w dziwacznym świecie totalitarnej Matryoshki, inspirowanym najlepszymi działami LucasArts i Deadalic Entertainment! Zobacz totalitarną rzeczywistość oczami Evana – młodego, niedoświadczonego gryzipiórka, który przypadkowo zostaje wciągnięty w sam środek szpiegowskiej wojny pomiędzy dwoma potęgami. Dołącz do spiskowej przygody, odkryj sekrety kuriozalnego, komunistycznego państwa (i wielkiego, kapitalistycznego imperium!), przeżyj historię pełną nieprzewidywalnych zwrotów akcji i odkryj jaki jest prawdziwy cel tajemniczego Wielkiego Wodza.

Źródło: GOG.com | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?