Oto fabularny zwiastun Sekiro: Shadows Die Twice!

Nowy materiał promujący grę od FromSoftware przedstawia jeden z elementów fabuły, który może znacząco wyróżnić Sekiro: Shadows Die Twice na tle sztandarowych gier studia.

Przede wszystkim krótkie wideo koncentruje się na wstępnym nakreśleniu relacji mistrz-uczeń. Jak widać, stanowi to również część backstory głównego bohatera. To znacząca zmiana, jeżeli porówna się to do serii Darks Souls czy Bloodborne, gdzie nigdy nie mieliśmy tak bezpośredniego przedstawienia historii.

Zobacz również: Devil May Cry 5 – nowe, 18-minutowe demo na konsole

Sekiro: Shadows Die Twice to przygodowa gra akcji, w której ważną część stanowią elementy skradankowe. Tytuł opracowało japońskie studio FromSoftware, odpowiedzialne m.in. za serię Dark Souls. Tytuł zabierze nas do XV-wiecznej Japonii. Wcielimy się w nim w Sekiro, poszukującego zemsty za utracone ramię oraz usiłującego uratować swojego pana – młodego spadkobiercy antycznej linii krwi. Bohater wyposażony zostaje w magiczną protezę oraz nieśmiertelność. Wieczny spoczynek będzie mógł odbyć dopiero po tym, jak uratuje swojego pana. Premiera gry 22 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?