Advertisement
Advertisement

Najlepiej oceniane seriale Netflix! TOP 30

Jakie seriale Netflixa są najlepiej oceniane? Śpieszymy z odpowiedzią bazując na rankingach serwisów IMDB i Rotten Tomatoes, w których znaleźć możemy najwięcej opinii o filmach i serialach!

Oto specjalny ranking, w którym znajdziecie najwyżej oceniane seriale Netflix Original! Czy są one Waszym zdaniem rzeczywiście najlepsze? Przekonajcie sami!


Najlepiej oceniane seriale Netflix

30. Trzynaście powodów

Oparty na bestsellerowej powieści Jay’a Ashera serial opowiada historię Clay’a Jensena (Dylan Minnette), który pewnego dnia na ganku swojego domu znajduje tajemnicze pudełko. Gdy je otwiera, znajduje kilka taśm wideo, nagranych przez Hannah Baker (Katherine Langford), koleżankę z klasy, która popełniła samobójstwo. Nastolatek postanawia je przesłuchać, aby dowiedzieć się dlaczego doszło do tej tragedii. Poprzez nagrania, odkrywa trzynaście powodów samobójstwa dziewczyny.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Koko pisze:

Peaky blinders?

kecaj1603 pisze:

To jest BBC, a nie Netflixa

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?